avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2118 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Caut avocat .
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Caut avocat .

Am nevoie de un avocat care sa ma reprezinte in instanta
intr-un proces contencios-administrativ cu Primaria sector 3 Bucuresti.Daca ar avea si ceva cunostiinte legate de legile fondului funciar ar fi nemaipomenit.
Adresa de mail:krudus2000@yahoo.com.
Multumesc frumos si astept.
Cel mai recent răspuns: irinuca20 , utilizator 17:51, 29 Ianuarie 2005


trimite-mi detalii pe mail, la beatricevasie@yahoo.com
Avocat date contact:
Bvd. 1 Mai (fost Compozitorilor) nr. 18, Bl 17S14, et 3 ap 41, sector 6 Bucuresti, tel 413.31.32 orele 17-19 sau mobil 0723.301.705

crespo a scris:
>Am nevoie de un avocat care sa ma reprezinte in instanta
>intr-un proces contencios-administrativ cu Primaria sector 3 Bucuresti.Daca ar avea si ceva cunostiinte legate de legile fondului funciar ar fi nemaipomenit.
>Adresa de mail:krudus2000@yahoo.com.
>Multumesc frumos si astept.


crespo a scris:
>Am nevoie de un avocat care sa ma reprezinte in instanta
>intr-un proces contencios-administrativ cu Primaria sector 3 Bucuresti.Daca ar avea si ceva cunostiinte legate de legile fondului funciar ar fi nemaipomenit.
>Adresa de mail:krudus2000@yahoo.com.
>Multumesc frumos si astept.


crespo a scris:
>Am nevoie de un avocat care sa ma reprezinte in instanta
>intr-un proces contencios-administrativ cu Primaria sector 3 Bucuresti.Daca ar avea si ceva cunostiinte legate de legile fondului funciar ar fi nemaipomenit.
>Adresa de mail:krudus2000@yahoo.com.
>Multumesc frumos si astept.
buna ziua, ma numesc Adrian Josan si sunt avocat titular, specializat in fond funciar, astfel ca ma intereseaza cauza dvs. Ma puteti contacta pe adresa de e-mail larisa_natalia@yahoo.com ( email-ul sotiei, asemenea in domeniu) sau la telefon 0724687568
Cu respect av. Adrian Josan

Alte discuții în legătură

Abuz la garda financiara - comisariatul general mirceaandrei mirceaandrei buna ziua, ma numesc m.andrei si pana pe 25.07.2011 am fost angajat al garzii financiare, eliberat din functie ca si alti 300 angajati in urma unei testarii a ... (vezi toată discuția)
Caut avocat berta010 berta010 Buna ziua, Caut avocat in Cluj sau Tg. Mures, pentru a reprezenta o persoana juridica italiana, eventual vorbitor de limba italiana. Va rog lasati un numar ... (vezi toată discuția)
Primaria =comisia locala pt stabilirea dreptului de prop? dienusa dienusa am avut un proces civil pe fond in care instanta a facut adrese Comisiei locale pt stab dr de prop...inapoi la instanta au venit adrese cu antetul primariei si ... (vezi toată discuția)