Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Asigurare in Romania - masina inmatriculata in ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Asigurare in Romania - masina inmatriculata in strainatate

O masina inmatriculata intr-un alt stat UE, altul decat Romania poate incheia o polita de asigurare in statul roman?
Se poate, insa doar in vederea inmatricularii in Romania.