Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA ca functionar public
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA ca functionar public

buna ziua!

m-ar interesa daca pot deschide PFA ca functionar public, necesar pentru un proiect UE....nu are legatura cu atributiile exercitate ca functionar public...
va multumesc!
si inca un lucru....ma va afecta cumva in perioada de crestere a copilului faptul ca o sa castig bani din acest lucru, urmand sa-mi iau concediul pt cresterea copilului la inceputul anului 2013.
va multumesc!