Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salariu compensator
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salariu compensator

vreau sa stiu daca la salariu compensator se plateste CAS
Contributiile aferente salariului compensatoriu sunt cele aferente veniturilor salariale cu exceptia contributiei la sistemul asigurarilor pentru somaj .

Contributii sociale salarii compensatorii
[ link extern ] /
Cornel Vasile, Consilier juridic