Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... pichetare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

pichetare

buna seara, in fabrica sunt 2 sindicate unul reprezentativ si altul nu. vrem sa organizam o pichetare. sindicatul nereprezentativ poate sa organizeze pichetarea?
numai sindicatul reprezentativ are dreptul de petie???nicidecum!Oricine poate ....picheta!..