Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general urgent, va rog, multumesc
Discuție deschisă în Contabilitate în general

urgent, va rog, multumesc

Am rugamintea sa imi spuneti cum se tine contabilitatea la o firma (srl) care confectioneza articole de artizanat si le vinde?
Care ar fi monografia contabila in mare?
Multumesc anticipat!
monografie de productie si monografie marfa-receptie materie prima si apoi tranformare in marfa.
in rest la fel ca orice societate care are angajati..:D