Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa post controller
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa post controller

As dori sa ma ajutati cu un model de fisa post pt.un controller financiar.
Care sunt asemmarile si deosebirile , diferentele de sarcini si responsabilitati dintre un controller financiar si un director financiar?
Vedeti acest link
[ link extern ]