Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Master criminalistica in Bucuresti?
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Master criminalistica in Bucuresti?

ce mastere pe criminalistica pot urma in bucuresti?
eventual chiar si curs postuniversitar.... dar strict pe aceasta specializare. si in 2009.. de fapt cat mai repede ma intereseaza.:)
Multumesc anticipat tuturor celor care se obosesc sa-mi raspunda!
daca lucrezi la stat...ca functionar public cu statut special poti sa-l faci la academie daca ai 2 ani in campul muncii
daca nu, mai e facultatea de drept dar nu sunt sigura, si apoi mai se face la titulesc la univ - de asta sunt sigura
da, lucrez la stat. As dori daca se poate sa-mi furnizezi ceva mai multe informatii despre prima varianta, aceea cu academia. unde, cand? eventual un site de pe care pot afla mai multe informatii.
Multumesc!
:)
[ link extern ]
vezi la precizari mastesterat
suna si tu si intreaba fie pe interior 17225 parca
fie la nr de pe site
buna, termin anul acesta facultatea de biologie si am auzit ca as putea face master in criminalistica sau ce studii postuniversitare as putea urma pentru acest domeniu, fara a urma faculatea de drept sau Academia de politie?
salut,

Nu cred ca poti sa faci master pe criminalistica fara fac de drept sau acad de pol.