Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... forumul asta e mort!
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

forumul asta e mort!

cautati altele! eu am gasit

>cautati altele! eu am gasit

De maine, forumul asta o sa fie schimbat. Poate cautati altele dupa acest moment, daca considerati ca mai merita.

Alin Popescu
Daca asa arata un forum mort...:))Este suficient de activ.;)
cum arata pt. tine un forum viu ?
poate forumul de pe site-ul baroului bUcuresti .. ti se pare interesant ? :))
mie mi se pare ok forumul, chiar daca sunt doar de 1 zi aici

multumim ca ne-ai impartasit parerea ta, Mirela