Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pot infiinta PFA sau II cu diplomele acestea un ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pot infiinta PFA sau II cu diplomele acestea un service IT ?

Buna ziua,

Ma numesc ordog levente si am nelaurire privire cu infiintare unu PFA su II am nevoie da ajutorul dvs.

1. Pot infiinta pfa sau II pentru unul din caen sau pentru mai multe:

6202 - Activitati de consultanta in tehnologia informatiei

4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

6311 - prelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe.

6209 - Alte activitati de servicii privind tehnologia informatiei

9511 - Repararea calculatoarelor si a echipamentelor periferice

diplome pe care o deitin sunt:

Curs Operator de calculator,
Certificat profesional "tehnician electrotehnist" nivel 3
Bacalaureat profil tehnic

astemt un raspuns

Va multumesc

PS. ce recomandati?
Pentru 6202, 6311, 6209 sunt necesare studii superioare conform codul ocupatiilor din Romania.
Ce CAEN mi-as putea cadra pentru o activitate in domenul IT de exp: repararea calculatoarelor si magazin online cu acele diplome