avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 532 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pot infiinta PFA sau II cu diplomele acestea un ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pot infiinta PFA sau II cu diplomele acestea un service IT ?

Buna ziua,

Ma numesc ordog levente si am nelaurire privire cu infiintare unu PFA su II am nevoie da ajutorul dvs.

1. Pot infiinta pfa sau II pentru unul din caen sau pentru mai multe:

6202 - Activitati de consultanta in tehnologia informatiei

4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

6311 - prelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe.

6209 - Alte activitati de servicii privind tehnologia informatiei

9511 - Repararea calculatoarelor si a echipamentelor periferice



diplome pe care o deitin sunt:

Curs Operator de calculator,
Certificat profesional "tehnician electrotehnist" nivel 3
Bacalaureat profil tehnic

astemt un raspuns

Va multumesc


PS. ce recomandati?
Cel mai recent răspuns: ordoglevente , utilizator 12:32, 16 August 2012
Pentru 6202, 6311, 6209 sunt necesare studii superioare conform codul ocupatiilor din Romania.
Ce CAEN mi-as putea cadra pentru o activitate in domenul IT de exp: repararea calculatoarelor si magazin online cu acele diplome

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Aplicatie web de facturare drbarbu drbarbu In curand vom lansa o aplicatie de facturare bazata pe tehnologie web. Facilitatile acestei aplicatii vor fi vandute sub forma de abonamente diferentiate prin ... (vezi toată discuția)
Cod caen pentru intermediere vanzari online costi4 costi4 Buna ziua, ma intereseaza ce cod CAEN trebuie pentru a intermedia vanzari pe internet. Este posibil ca o PFA sa aiba 2 coduri CAEN diferite. Pentru ... (vezi toată discuția)
Infiintare pfa matei888 matei888 buna ziua trebuie sa-mi fac PFA si as avea cateva intrebari.. - pot sa aleg cod CAEN 6209 avand momentan doar diploma de bacalaureat liceu mate - info ? ... (vezi toată discuția)