Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... agresiuni verbale
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

agresiuni verbale

injurii ,amenitari aduse de un vecin cu probleme mintale , se poate depune o plangere?.. unde anume??
da.depuneti plangere la Politie .macar il cheama sa dea o declaratie