Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... vechime in specialitatea studiilor
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

vechime in specialitatea studiilor

sant angajat la o primarie in functia de referent superior,din iunie 2010 am absolvit cu diploma de licenta o facultate de administratie publica,in iulie2011am devenit inspector asistent si am detinut cu caracter temporar functia de secretar comunapana la 31.07.2012.
la data de 01.09.2012indeplinesc conditia de 2 ani vechime in specialitatea studiilor necesara participari la concursul pentru ocuparea postului de secretar comuna?
matematic, mie imi da ca indeplinesti conditia abia in iunie-iulie 2013.