avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 922 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... vechime in specialitatea studiilor
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

vechime in specialitatea studiilor

sant angajat la o primarie in functia de referent superior,din iunie 2010 am absolvit cu diploma de licenta o facultate de administratie publica,in iulie2011am devenit inspector asistent si am detinut cu caracter temporar functia de secretar comunapana la 31.07.2012.
la data de 01.09.2012indeplinesc conditia de 2 ani vechime in specialitatea studiilor necesara participari la concursul pentru ocuparea postului de secretar comuna?
Cel mai recent răspuns: cristinacanta , utilizator 15:53, 5 Septembrie 2012
matematic, mie imi da ca indeplinesti conditia abia in iunie-iulie 2013.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vechime in specialitatea studiilor Olaru  Marcel Olaru Marcel Am urmatoarea problema Lucrez ca referent superior la serviciul public comunitar local de evidenta persoanelor din cadrul unei primarii din anul 2006,in luna ... (vezi toată discuția)
Vechime in specialitatea studiilor Olaru  Marcel Olaru Marcel Am urmatoarea problema Lucrez ca referent superior la serviciul public comunitar local de evidenta persoanelor din cadrul unei primarii din anul 2006,in luna ... (vezi toată discuția)
Diploma cursuri postuniversitare nerecunoscuta ceapraga ceapraga Buna ziua, Lucrez la privat de 7 ani ca programator. De cand s-a schimbat legea, beneficiez de reducerea de impozit acordata programatorilor. Vreau sa ... (vezi toată discuția)