Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Atestat paza pierdut (recuperare)
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Atestat paza pierdut (recuperare)

Cum recuperez un atestat de paznic pierdut, in cazul in care nu mai stiu nici numele firmei cu care am facut cursul/sustinut examenul, cui ma adresez? multumesc
Contactati un coleg cu care ati facut cursul pentru a va reaminiti numele societatii care v-a calificat.

Alta varianta nu este ?

cursul lam facut cu ceva ani in urma si nu mai am date de contact de la fosti colegi...
Daca efortul de a va reaminti numele societatii care v-a calificat este prea mare mai exista varianta unei noi calificari in domeniul dorit.
Atestatul pierdut sa inteleg ca se recuperează de la firma de pază de unde l ai obținut?multumesc
Atestatele pentru agentii de securitate (fosti agenti de paza) se obtin de la sectiile de politie din raza domiciliului pe care il are fiecare agent de securitate.