Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Lipsa butoane de lucru
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Lipsa butoane de lucru

Nu am gasit in meniu un mod de a reclama functionarea anormala in sectiunile acestui site.
Poate m-ajuta cineva: In subiectul CAUT SPARRING PARTNER nu mai sunt vizibile butoanele de lucru (citeaza, editeaza,...).
Sper ca nu e din vina mea.
Multumesc!
ContSters62689, utilizator
Ba da, este din vina dumneavoastra.

Ati adus topicul intr-un punct in care, ca moderator, aveam de ales intre a lasa cateva mesaje sau a-l inchide / bloca, de aceea nu vedeti niciun buton: l-am inchis.
Este evident ca puteti vorbi civilizat in proza, nu inteleg de ce nu s-a vazut asta si in versuri.

Seara frumoasa va doresc.
Stimabile, te incadrezi perfect in peisajul socio-politic actual.
Cum ai prins putina putere (aceea de a inchide unilateral subiectul), te-ai si vazut un mic Dumnezeu.
Se pare ca nu am gresit in replicile date. Dumneata esti tare fragil. Sensibil si intolerant.
Poate ca ar trebui sa modereze subiectul cineva care sa stie scrie versuri. Care sa aiba forta de a impune un anumit nivel de dialog, nu cu maciuca moderatorului atoatestiutor.
Nu vreau a spune vorbe mari, dar de asta merg atatea prost in tara asta. Exista foarte multa superficialitate si suficienta peste tot. Adevaratii profesionisti, oamenii de calitate sunt putini. Iar aceia pleaca in tarile in care dialogul e permis.
E dezamagitor ce-ai facut dumneata. Oare e cineva care se ocupa de situl asta care sa-ti spuna ca ai depasit masura?
O sa incerc sa te tratez ca pe o exceptie. Pentru ca sunt, totusi, multe lucruri bune pe site.
Si acum citeste cu atentie toate epigramele mele scrise in subiectul pe care l-am deschis. Care dintre expresii, cuvinte, idei, ti se par jignitoare?
Nu-mi raspunde, sterge acest mesaj, nu-i asa, de ce sa vada si altii acest dialog?
Ca doar ai dreptate, iar eu gresesc si sunt un infumurat. Nu-i lasa sa-si dea cu parerea...
Acestea sunt toate epigramele mele. Sezi si cujeta!

Cu "baietii" tu te-ncrezi
Si-mi faci farmece de zor..
Mai, femeie, chiar nu vezi
Ca vinzi vraji la vrajitor?!

Iaca, stins-ai al meu jar,
Iar acum asist cu jale,
Cum se scriu cu-adanc amar
Toate...vorbele matale.

Daca-ti spun o rima tare,
Ea iti cade greu la cap,
Nu-i asa c-ai ganduri care
Nicaierea nu incap?!

Eu intep cu voce-usoara,
Ca te vad plapand de fel,
Ca padurea seculara
Ce-si mangaie-un copacel.

N-am floreta,-s dezarmat
De cuvintele matale,
Ca boieru' invatat,
Improscat de-un... coate-goale.

Esti doar fum, ploaie de vara,
Rima ta-i ca un deces,
Ce dovada vrei mai clara
Ca nimic n-ai inteles?!

Replica:
Dublu vad si-analizez,
Ce atata tevatura?!
Daca vrei, evaluez:
Scrii...asa cum dai din gura.
Tratati-ma in mintea dumneavoastra cum vreti, insa pe forum va trebui sa scrieti asa cum permit atat Regulamentul scris cat si cel nescris - al bunului simt.
Pareti hotarat sa le incalcati pe amandoua.