Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Sfanta MARIA
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Sfanta MARIA

Le doresc tuturor din aceasta comunitate, ce poarta numele Sfintei Maria, multa sanatate!:love1:
Multumim de urari si adresam si noi cele care purtam acest nume urari de sanatate,impliniri si acelora care isi sarbatoresc ziua de nastere

La multi ani !
Si eu le urez la multi ani tuturor Mariilor!!!