Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Azi este Sf. STEFAN La Multi Ani!
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Azi este Sf. STEFAN La Multi Ani!

:love1: De Sf. Stefan, fie ca cei dragi sa te inconjoare cu caldura sufletelor lor intr-o seara magica, iar fericirea sa te ia in bratele ei in acest moment.
Pentru ca esti o persoana atat de buna, de draguta si de loiala, imi doresc ca Sf Stefan, al carei nume in porti, sa aiba grija de tine, sa iti calauzeasca toti pasii si sa iti lumineze calea in viata.

:vishenka: La Multi Ani !

ContSters179589, utilizator
Imi alaturi urarile de bine si de La MULTI ANI ! ,din inima tuturor celor care poarta numele Sfantului Stefan.
Fie ca din aceasta zi sfanta, in drumul lin al vietii Dvs., sa rasara mereu cate o raza de soare care sa va aduca fericire si bucurie. Va doresc multa sanatate, sa aveti sufletul curat si toate dorintele sa vi se implineasca.

LA MULTI ANI va urez tuturor acelora care astazi va sarbatoriti ziua onomastica !
LA MULTI ANI
Urez tuturor acelora care astazi sarbatoriti ziua onomastica "SF. STEFAN"!
La Multi Ani si fie ca aceasta zi de Sf. STEFAN sa-ti dechida poarta unui viitor plin de succese, Dumnezeu sa-ti dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, sanatate, impliniri si multa iubire!

Sfantul caruia ii purtati numele sa va ocroteasca in fiecare zi, sa va aduca liniste si pace si sa nu lase ca speranta sa se stinga din sufletul dumneavoastra. La multi ani cu impliniri si momente frumoase in viitor!