Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... LA MULTI ANI la trecerea dintre ani si pentru cei care ...
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

LA MULTI ANI la trecerea dintre ani si pentru cei care poarta numele Sf. Vasile

LA MULTI ANI 2011!!!

[ link extern ]

Sa nu uitam ca odata cu trecerea in noul an ii sarbatorim pe aceia dintre noi care poarta numele Sfantului Vasile cel Mare.

Fie ca toate implinirile frumoase, sanatatea si spiritul acestei nopti si zile ce va urma sa va insoteasca pretutindeni. Va doresc o zi cat mai frumoasa tuturor acelora dintre Dvs. dragi prieteni care purtati numele de Vasile , Vasilica…sau derivate ale acestora !

La multi ani!

La multi ani si multa sanatate tuturor!
De Sf. Vasile, fie ca cei dragi sa te inconjoare cu caldura sufletelor lor intr-o seara magica, iar fericirea sa te ia in bratele ei in acest moment special!

La Multi Ani !
"Fie ca aceasta zi sa-ti deschida poarta unui viitor plin de succese,
Dumnezeu sa-ti dea un curcubeu la fiecare furtuna,
Un zambet la fiecare lacrima, sanatate, impliniri si multa iubire!
La multi ani, Vasile!":dance4: