Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... intrebare - vanzare cota mostenire din apartament
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

intrebare - vanzare cota mostenire din apartament

buna ziua,
va rog sa ma ajutati,daca puteti sa-mi raspundeti la o intrebare:eu sunt singura la parinti,tatal meu este decedat de 8 ani.Dupa decesul lui am facut succesiunea iar mie mi-a revenit un sfert din apartament(2 camere),iar mamei mele trei sferturi,mama ar putea sa vanda acest apartament fara acordul meu?

multumesc mult
~ Conținut șters la cerere ~