Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... compatibilitate functii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

compatibilitate functii

va rog sa-mi spuneti daca este compatibila situatia in care sotul ar fi angajat in functia de secretar la o scoala generala cu clasele I-VIII, unde este angajata sotia in functia de contabil sef?
Nu exista nici o incompatibilitate in situatia prezentata.
multumesc pentru raspuns