avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 460 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Procedura pentru detasarea unui angajat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Procedura pentru detasarea unui angajat

Va rog sa-mi spuneti care este procedura operationala (documente), pe care trebuie sa o aplic in cazul in care voi avea pentru o luna o persoana detsata din alta firma care sa lucreze la noi. Este vorba de un schimb de experienta.Cine initiaza detasarea si ce documente trebuie intocmite. :(
Multumesc mult.
Irina
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:23, 14 Septembrie 2012
Vedeti link-ul de mai jos
www.avocatnet.ro/content/for...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Procedura adresare la cedo galaoan galaoan Buna seara. Asi dori sa cunosc care este procedura de adresare a unei persoane nemultumite de o sentinta a instantelor romane, la CEDO. Care sunt conditiile si ... (vezi toată discuția)
Ce documente trebuie intocmite intre firme? encornel encornel buna ziua am un srl si vreau sa colaborez cu o firma straina. angajez personal pe firma mea pt firma straina. ce documente trebuie intocmite intre ... (vezi toată discuția)
Pensie din israel felicia13 felicia13 buna, as vrea sa aflu mai multe informatii despre dreptul de a primi pensie din israel al celor care au lucrat acolo cu acte legale; tatal meu a lucrat in ... (vezi toată discuția)