Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Procedura pentru detasarea unui angajat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Procedura pentru detasarea unui angajat

Va rog sa-mi spuneti care este procedura operationala (documente), pe care trebuie sa o aplic in cazul in care voi avea pentru o luna o persoana detsata din alta firma care sa lucreze la noi. Este vorba de un schimb de experienta.Cine initiaza detasarea si ce documente trebuie intocmite. :(
Multumesc mult.
Irina
Vedeti link-ul de mai jos
www.avocatnet.ro/content/for...