avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 542 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Ce pot comercializa pe codul caen 4690?
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Ce pot comercializa pe codul caen 4690?

Am infiintat o societate (cod caen 4690) pentru comert cu produse de marochinarie. Mi-a aparut o oportunitate de export peleti in Grecia, sa ma intorc cu ulei de masline si portocale. Pot face aceste activitati pe codul caen 4690? Ce produse pot comercializa pe acest cod? Ce trebuie facut pentru a face transportul in Grecia in termeni legali ?
Multumesc
Cel mai recent răspuns: leuca_luminita , utilizator 21:51, 18 Septembrie 2012
4690 Comerţ cu ridicata nespecializat
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al diverselor produse fără nici o specializare

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod caen comercializare panouri fotovoltaice Theodor Damian Theodor Damian #comercializare Panouri fotovoltaice Pentru comercializare panouri fotovoltaice, fără montaj, ce cod caen este necesar? (vezi toată discuția)
Dilema aurasname aurasname Buna ziua. Am infiintat o societate comerciala cod caen singurul autorizat 4690 -Comert ridicata nespecializat. Am ales acest caen in ideea ca produsele pe ... (vezi toată discuția)
Cod caen vanzare decoratiuni de craciun just.rain just.rain Stie cineva care ar fi codul caen pentru vanzarea cu amanuntul al decoratiunilor de craciun (gen beteala, globulete, instalatii de lumini, etc.)? Multumesc ... (vezi toată discuția)