Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Ce pot comercializa pe codul caen 4690?
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Ce pot comercializa pe codul caen 4690?

Am infiintat o societate (cod caen 4690) pentru comert cu produse de marochinarie. Mi-a aparut o oportunitate de export peleti in Grecia, sa ma intorc cu ulei de masline si portocale. Pot face aceste activitati pe codul caen 4690? Ce produse pot comercializa pe acest cod? Ce trebuie facut pentru a face transportul in Grecia in termeni legali ?
Multumesc
4690 Comerţ cu ridicata nespecializat
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al diverselor produse fără nici o specializare