Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bursa scolara 2012-2013
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bursa scolara 2012-2013

Buna ziua, imi puteti spune si mie daca se acorda bursa de merit sau pentru rezultate bune si elevilor de liceu si ce conditii trebuie sa indeplineasca un elev pentru a beneficia de aceasta bursa? Multumesc anticipat.
ionutrizea a scris:

Buna ziua, imi puteti spune si mie daca se acorda bursa de merit sau pentru rezultate bune si elevilor de liceu si ce conditii trebuie sa indeplineasca un elev pentru a beneficia de aceasta bursa? Multumesc anticipat.

Buna seara,
Poate imi puteti raspunde si la intrebarea care e cuantumul acestor burse, inclusiv cea sociala, cine o hotaraste. Ma intereseaza la gimnaziu. Multumesc!