Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... reglementare contract de factoring
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

reglementare contract de factoring

Buna ziua,
as dori sa stiu daca exista o reglementare legala in vigoare la aceasta data pentru contractul de factoring, intrucat Legea 469/2002 a fost abrogata de Legea 246/2009. Va multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~