Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Permis anulat. Cand pot da iar examen?
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Permis anulat. Cand pot da iar examen?

Am avut un accident in octombrie 2010, in urma caruia m-am ales cu un dosar penal pentru vatamare corporala din culpa art 184 1 si 3, si implicit cu anularea permisului de sofer. As vrea sa stiu cand as putea da din nou examen tinand cont ca procesul a trecut prin 2 instante respectiv Judecatoria Petrosani si Tribunalul Hunedoara, iar sentinta data de tribunal a fost pronuntata in data de 31 ian 2011. Va multumesc anticipat
flaviatoma, utilizator
Cum adică ..atrage atenţia inculpatei de revocarea suspendării condiţionate???si cheltuielile fost suportate impreuna cu firma de asig??mulţumesc