Forum Discuţii juridice Executare silită contract firma telefonie mobila
Discuție deschisă în Executare silită

contract firma telefonie mobila

care este riscul daca nu mai achit facturile la abonamentul de telefon? exista riscul de am exetuta silit casa sau masina ?
Ares-3, moderator
exista riscul de a fi dat in judecata si de a fi executat silit prin modurile prevazute de codul de procedura civila inclusiv executarea silita a casei a masinii sau proprire pe salariu, acum depinde si de marimea creantei.