Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii prejudiciu
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

prejudiciu

Am de platit un prejudiciu la Directia Generala A Finantelor Publice si nimeni nu stie unde sa platesc,mai precis in ce cont.Mentionez ca am proces pe rolul judecatoriei.
Multumesc
Adresat-va catre Directia Generala A Finantelor Publice si cel mai bine va fi sa va adresati si in scris, in caz contrar veti avea dovada ca nu ati stat "cu miinile in buzunare".

Succese