Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Chiriasul nu plateste chiria de doua luni
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Chiriasul nu plateste chiria de doua luni

Chiriasul nu plateste chiria de doua luni. Ce pot sa fac ca sal dau afara?
Dupa cat timp si cum se procedeaza, si cat timp dureaza pana primesc apartamentul inapoi?
Multumesc
Cititi de la art.1.777, nu ar fi totusi rau daca v-ati gasi timp sa cititi tot codul civil, puteti afla multe lucruri.
Alexandru Munteanu, Avocat