Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Pensie de intretinere
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Pensie de intretinere

Este posibil ca pe o cerere prin care solicit continuarea primirii pensiei de intretinere pentru fiul meu sa scolicit si o majorare a pensiei ??Ce trebuie facut?
Care e motivul pt care s-a sistat ?
Daca fiul a devenit major, el va face cererea de stabilire a pensiei.