Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Taxa auto 2012
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Taxa auto 2012

Am achizitionat un autovehicul, am platit taxa de prima inmatriculare,se poate recupera aceasta taxa? Care este procedura?
actiune la instanta
Multumesc!
Dar exista un formular anume pt actiunea la instanta? Ma poate ajuta cineva cu un model?