Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... finantari europene nerambursabile
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

finantari europene nerambursabile

tineri casatoriti,locuim la tara intr un oras mare,plin de peturi nereciclate.avem sansa sa obtinem aprobare de finantare europeana nerambursabila pentru a colecta mase plastice ,a le presa si vinde mai departe pentru reciclare?care sunt pasii realizarii proiectului,indraznet ,stiu,cam greu la noi pentru tinerii cu idei,dar fara nici un ajutor fara bani din pacate.multumesc !
Mai intai trebuie sa vedeti care sunt conditiile pentru infiintarea firmei.
Apoi sa cititi la adresa:
[ link extern ] /
despre programele nationale care va pot oferi finantare.
Trebuie sa vedeti care sunt clientii si cat de departe sunt fata de dvs.pentru a transporta peturile.
Gasiti pe net la cautare firme de acest profil.
"locuim la tara intr un oras mare" nu sunt sigura ca am inteles exact, puteti preciza?