Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... tematica definitivat - dupa ce coduri?
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

tematica definitivat - dupa ce coduri?

Buna ziua.
Urmeaza sa sustin examenul de definitivat in sesiunea noiembrie 2012 si pentru ca cei la INPPA nu au afisat inca tematica pe site, va rog, spuneti-mi si mie care sunt ultimele actualizari ale codurilor penal/civil procedura penala/civila pe baza carora se da examenul.
Va multumesc!
Va rog, astept un raspuns!
Chiar nu se pregateste nimeni pentru examenul de definitivat?