Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Legea 221/2009
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Legea 221/2009

Este adevarat ca s-a prelungit valabilitatea Legii 221/2009, pana cand, de ce?
Stimat forumist,

Eu nu cunosc astfel de modificări și pe site-ul cdep.ro nu apar modificări la acest act normativ, de dată recentă.

Oricum, veștile privind daunele morale în sensul câștigării unor procese la CEDO sunt nefavorabile aplicanților.

Puteți observa, în acest sens, cele postate aici:
www.avocatnet.ro/content/for...

Cu stimă.