Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro stergere mesaje de pe forum
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

stergere mesaje de pe forum

Cum sterg mesajele de pe forum?
Mesajele postate nu pot fi sterse de catre utilizatori , ci doar de catre moderatorii sectiunii respective si/sau de catre administratori

Daca utilizatorul a primit deja raspuns la problema postata stergerea mesajului ar duce la situatia in care nu s-ar intelege nimic din celelalte postari, fapt care duce la imposibilitatea solutionarii unei astfel de cereri

Daca nu s-a postat niciun raspuns , atunci este posibila stergerea mesajului.
Conform regulamentului prezentului forum,utilizatorul nu poate sterge mesajele postate
In timpul de 30 minute poate edita/corecta postarea initiala