Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Amanet IT
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Amanet IT

Poate cineva sa ma ajute cu putin consultanta in Amanet de IT: electronice si electrocasnice (fara exchange, bijuterii, .. ) .. contabilila, juridica. Multumesc frumos!
Chiar daca exemplele din aceste monografii contabile se refera la bijuterii din aur si pentru electronice si electrocasnice se aplica acelasi tratament contabil.

[ link extern ]

Aveti in detaliu toate operatiunile, in mai multe variante.
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Multumesc frumos!