Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... stabilirea paternitati
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

stabilirea paternitati

Tatal fiului meu nu vrea sa-si recunoasca copilul. Problema este ca el munceste in Litvania si are cetatenia indiana (din India). In cazul meu pot sa cer stabilirea paternitatii la calea juridica?
Si daca el s-a schimbat locuinta ulterior, cum se poate sa-l gaseasca?
Se poate stabili juridic, asa ca apelati.
Dupa datele certe de identitate si ultimul domiciliu
~ Conținut șters la cerere ~
cu respect actiunea postata este cam vechiuta nu mai este in vigoare codul familie aveti mare grija pe ce temei de rept va intemeiati cererea ,dar cu o aprare calificata cred ca o rezolvati mult mai usor .