Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Lamurire: intrebarea adresata de mine de ce nu mai ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Lamurire: intrebarea adresata de mine de ce nu mai apare?

De ce a disparut de pe forum intrebarea mea referitoare la "FIRMA DE RECRUTARE"?
Cu respect
Pentru ca Regulamentul forumului nu permite mesaje sub forma celui postat de dvs.

2.11. Identificarea unor persoane, fie fizice sau juridice, in mesajele postate sau in titlul topicului, nu este de dorit.

www.avocatnet.ro/content/tag...

Nu puteati primi pe Avocatnet lamuririle pe care le doreati.
Multumim pentru intelegere.