Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... despre un contract de leasing
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

despre un contract de leasing

Buna ziua.Va rog frumos dak poate cineva sa ma ajute cu o informatie;am avut un contract de leasing pt un logan,in august 2009 s a rezilizt din vina mea k nu am mai putut plati ratele,de abia dupa 2 ani mi a venit de la [firma de recuperare ] sa mai platesc 6508 euro in premiza k eu am platit 2500 in rate si contractul initial era de 8200.Masina a vandut o cu 3400.Si timp de doi ani in care nimeni nu ma anuntat k mai am vreo datorie mi s-au bagat penalizari de 0,015% pe zii.Dak poate sa ma indrume cineva v-as fii foarte recunoscator(ma gandesc sa ii dau in judecata).Va multumesc anticipat
gi-jane2, moderator
interventie moderator

@tzatian, va rog sa cititi si sa respectati regulamentul, multumesc

"nu este de dorit sa folosesti scrierea cu inflorituri (k, sh, tz, y), cu exceptia cazurilor în care pot aparea confuzii";
"Identificarea unor persoane, fie fizice sau juridice, in mesajele postate sau in titlul topicului, nu este de dorit. Nu uita ca pe forum se discuta probleme juridice, iar nu implicarea lui X sau lui Z in ele"

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/tag...