Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... amenda itm
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

amenda itm

BUNA ZIUA LA TOATA LUMEA.
O INTREBARE. ANUL ACESTA AM LUAT O AMENDA DE LA CEI DE LA ITM,.................AM CONTESTAT IN INSTANTA AMENDA...............DACA JUDECATORUL VA DA CASTIG ITM-ULUI.....SI EU O SA TREBUIASCA SA PLATESC AMENDA.........FIRMA NU MAI FUNCTIONEAZA FIZIC...........PE HARTII APARE..LA REG. COMERTULUI ESTE INSCRISA.......CE SE VA INTAMPLA CU ACEASTA AMENDA. PRECIZEZ CA NU AM NIMIC PE NUMELE MEU......NIMIC!
VA MULTUMESC SI ASTEPT O PARERE .DOUA,TREI........
nu se va intimpla nimic, va ramine neachitata