Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general registru de casa
Discuție deschisă în Contabilitate în general

registru de casa

As dori sa stiu daca intocmirea registrului de casa manual, din acela tip caiet, este obilgatorie dc programul de contabilitate in care se lucreaza face si registrul de casa?Trebuie printata zilnic pagina registrului sau tb in continuare intocmit si manual?Multumesc.
Puteti intocmi registrul in programul de contabilitate.Da,se intocmeste si printeaza zilnic,in zilele in care aveti operatiuni,evident.