Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... chitanta
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

chitanta

am platit comanda la oriflame si nu am mai pastrat chitanta si dupa un an de zile primesc un mandat sau ceva de genul de la posta ca am de platit si daca nu platesc ma dau in judecata,iar eu nu mai am chitanta sa justific,,ce pot face???
faci cerere unde ai platit sa-ti elibereze copie.
am intelesc ca nu toate sucursalele elibereaza copie,daca nu ce as avea de facut? si multumesc
iar ce am primit eu e o notificare finala premergatoare actiunilor in instanta

[ pt a completa un mesaj, folositi butonul "editeaza" multumesc]
gi-jane2, moderator