Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... ticluire de probe
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

ticluire de probe

pe parcursul procesului penal, care se desfasoara la judecatorie,partea vatamata a depus mai multe inscrisuri pe care le-a creat pe calculator, dar in realitate sant falsuri.
pot depune plangere penala impotriva ei pentru ticluire de probe mincinoase?
Poi ,poti face o cerere sa-ti dovedeasca ca sunt adevarate. Depune si tu e-mailuri la dosar cum ca p. vatamatal-a asasit pe Kennedy.

Oricum nu ar strica sa detaliezi un pic speta... ce coresponda p. vatamata cu situl de socializare? care dintre ele? hi5? facebook ?
kisso, utilizator