Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Executare ANPRP
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Executare ANPRP

Am Decizie validata de ANPRP conform Legii 9/1998, din anul 2010 si nu am primit auma cuvenita. VA ROG SPUNETI-MI PASII CE URMEAZA SA-I PARCURG SI CE TAXA JUDICIARA TREBUIE SA ACHIT. multumesc
Kiar nu ma baga si p mn cineva in seama? Please! Poop