Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... In recurs trebuie sa inchei un alt contract de ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

In recurs trebuie sa inchei un alt contract de asistenta juridica cu avocatul?

se face un alt contract intre mine si avocat pentru un proces la recurs? Am facut un contract pentru un proces,pe care l-am castigat,partea parata a inaintat un recurs,acum e nevoie de un alt contract intre mine si avocat? Adica alte costuri?
Daca in primul contract de asistenta juridica nu s-a stipulat ca veti fi reprezentat si in caile de atac subsecvente aceleiasi cauze, da, vor interveni alte costuri.