Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... problema executor judecatoresc
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

problema executor judecatoresc

sunt girant la un credit de nevoi personale ,am primit o executare silita imi opreste si mie din salariu sau numai creditoriului va multmumesc
Creditor e ala care a dat banii si ii vrea inapoi.
Daca ati primit si dvs somatie, atunci si dvs veti fi executat silit, nu numai titularul contractului.