Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare taxa auto

Sa inteleg ca-mi pot recupera taxa numai in urma unei hotarari judecatoresti?
exact.
da, actiune in contencios administrativ, presupune declansarea unui proces in urma caruia se va pronunta o hotarare judecatoreasca.