Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... proiecte feadr
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

proiecte feadr

sunt pe ultima suta de metri pt. finalizarea unui proiect pe masura 112 - depunerea documentatiei pt. transa 2 de bani - si as vrea sa stiu cind si daca mai pot accesa alte fonduri de sprijin; in afara de 112 nu am mai accesat alte fonduri. MERCI!
Puteti accesa masura 121.Agenţia de Plăţi pentru Dezvoltare Rurală şi Pescuit (APDRP) anunţă lansarea în perioada 26 noiembrie 2012 – 18 ianuarie 2013 a celei de a zecea sesiuni de cereri de proiecte pentru Măsura 121 şi a celei de a douăsprezecea sesiuni de cereri de proiecte pentru Măsura 123 din cadrul PNDR,
[ link extern ] /