Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... urgent
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

urgent

buna ziua am facut un denunt in care sunt implicate pers cu functii si acum sunt cautat acasa si chiar poate mai rau ce sa fac as face public tot dar nu stiu cui sa ma adresez va rog un sfat urgent
Cine va cauta, politia sau cei denuntati ?
puteti sa va adresati politiei, presei, etc
pai sunt si pol implicati adica corb la corb stiti si de la plo ma cauta