Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... director de liceu si consilier local
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

director de liceu si consilier local

vi se pare corect ca un director de liceu sa fie in acelasi timp si consilier local in cadrul consiliului local la care este arondat si liceul la care este director?
Sunt incompatibile cele doua? Dvs. doriti un raspuns din punct de vedere legislativ sau vreti numai sa aflati parerea noastra?
as dori sa aflu parea dumneavoastra din punct de vedere legislativ
Urmariti va rog aceasta discutie si raspunsul lui @mihaicalinescu, este exact ceea ce va intereseaza pe Dvs.

www.avocatnet.ro/content/for...