Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Legea protectiei animalelor
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Legea protectiei animalelor

rog ajutor cu textul legii 205/2004 (MO 531/2004) privind protectia animalelor cu modificarile la zi.
multumesc anticipat.
Puteti citi aici Legea 205 din 2004 actualizata prin Legea nr. 9/2008 - pentru modificarea şi completarea Legii nr. 205/2004 privind protecţia animalelor 18 ianuarie 2008

[ link extern ] /
va multumesc
tot eu...parca mai era o modificare in 2011 care nu apare in linkul trimis de dvs....
Nu mai sunt modificari dupa anul 2008.

[ link extern ]

Exista la Senat din 01.10.2012 o Propunere legislativă pentru modificarea și completarea Legii nr.205/2004 privind protecția animalelor, publicată în Monitorul Oficial nr.531 din 14 iunie 2004, cu modificările și completările ulterioare.