Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... recuperare taxa auto
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

recuperare taxa auto

am avut un termen la tribunal si nu am avut cistig de cauza pe motiv ca la dosar nu a fost depus documentul din care sa reiasa ca autoturismul a fost inmatriculat pentru prima data intr-un alt stat U.E.(al meu a fost in Germania). Nu am facut recurs la curtea de apel nici eu nici avocatul in 15 zile de la comunicare, pentru ca am uitat mai pot face ceva. sa deschid alt proces tot la tribunal? nu se da autoritate de lucru judecat?
cauza dvs este terminata.:closedtopic: